kliko
kliko
kliko
Assist-Digital 728 - 20220713

 1. Standart DMI po kėrkon operator pėr gjuhėn Italiane Shėrbim Klienti.


  Flet ITALISHT dhe po kėrkon punė?
  Cfarė po pret, DMI ėshtė kėtu pėr ty!!!

  Digital Marketing Innovation po ofron vėnde pune si operator nė gjuhen Italiane Shėrbim Klienti.

  Tek ne gjeni:
  Mundėsi tė rriteni profesionalisht.
  Pagesa dhe bonuse motivuese.
  Punė full-time, nė zyrė.
  Mundėsi tė bėheni pjesė e njė super ekipi.

  Eksperienca nuk ėshtė kusht, dėshira dhe vullneti pėr tė mėsuar po.

  Dėrgoni CV-nė tuaj nė adresėn tonė tė emailit hr@dmi.com.al ose kontaktoni nė numrin e telefonit:
  +355 69 700 5757.

  Do tė kontaktohen vetėm kandidatėt e pėrzgjedhur pėr intervistė.
  +Apliko


  Rruga e “Dibrės”, pranė 9-Katėsheve,
  mbrapa "Turdiu Center"

  hr@dmi.com.al | +355 69 700 5757