Pershendetje,

Shes lavatricen electrolux per 100€.
lavatricja eshte ne gjendje shume te mire pune dhe eshte blere e re tek neptun per 530 mij leke.
Nuk ka asnje difekt dhe sot shitet e re per 380€ mund ta kontrolloni online. Cmimi eshte i pa ndryshueshem. Prandaj ju lutem mos telefononi per negocim. Trasportin ne rast blerje duhet ta keni personal. Ne ndodhemi ne nje pallat me ashensor deri ne katin -1 (parking )prandaj eshte shume i lehte per ju trasporti.

Te interesuarit te kontaktojne ne :0697574575

te dhenat e lavatrices i keni si me poshte:
Technical details
Model EWT 135210 W
Type Freestanding
Loading Type Top Loading
Load Capacity 12.1 lbs (5.5 kg)
Dryer No
Maximum Spin Speed 1300 RPM
Control Type Intelligent Electronic Controls
Exterior Color White
Wash
Variable Spin Speeds Yes
Special Wash Programs Extra Rinsing, Sports Wash, Wrinkle-Free, Delicates, Wool/Hand wash, Speed Wash, Prewash
Variable Wash Temperature Yes
Display
Display No
Dimensions
Width 15.7 inch (40 cm)
Height 33.3 inch (85 cm)
Depth 23.5 inch (60 cm)
Efficiency
Wash Efficiency A
Energy Efficiency A+
Spin Drying Efficiency B
Energy Consumption Per Wash 0.17 kWh
Water Consumption Per Wash 46 L
Noise Level Wash 57 dB
Noise Level Spin 75 dB
Miscellaneous
Leak Protection Yes
Child Lock Yes
Tub Material Plastic
Auto Balancing Yes
Auto Suds Removal YesCel. : 0697574575