Agjensi Turistike Tirane me experience 10 vjecare ne treg…Kerkon te punesoje edhe nje vajze tjeter ne pozicionin Assistente zyre.
Kushtet dhe rregullat e punes jane:
1) Te jete e sjellshme dhe e komunikueshme.
2) Kerkohet per periudhe afatgjate.
3) Pagesa 50 000 leke + Sigurimet Shoqerore .
4) Orari i punes 10 ore .
5) Nje dite ne jave pushim.

Te interesuarat te dergojne CV me foto perkatese ne email:
agjensi.tirane@yahoo.com
ose te kontaktojne ne numrin e telefonit:
☎️ +355697814444
Ose ne whatsapp,Viber
+Apliko