Kliko

 1. Standart Tirane, ftese per oferte Oferte per Ndertim Qender Shendetesore

  Fondacioni “Islamic Relief Worldwide” e ka zanafillėn nė Shqipėri ne vitin 1991. Islamic Relief- Albania office ėshtė rregjistruar si njė organizatė ndėrkombėtare nė Shqipėri me vendim gjykate nr. 44 me 14 Korrik 1994. Aktualisht Fondacioni operon nė rrethet Shkodėr,Tiranė, Korēė , Pogradecit, Lushnjes etj me projekte te ndryshme zhvillimore nė sektorėt e edukimit, infrastrukturės, rritjes sė kapaciteteve, mbrojtjes dhe promovimit tė tė drejtave tė njeriut, shėndetėsisė dhe nė projekte sezonale si Kurbani, Projekti Dimerit dhe Ramazani.

  Ftesė pėr Ofertė
  Tirana mė 05.08.2022


  Fondacioni Islamic Relief- Albania Office ka hapur ftesėn pėr ofertė me objekt:


  1.Marrje nenkontraktor per ndėrtimin e 3 (Tre) Qėndre Shėndetėsore tipi A2, ne fshatrat Bllace , Lladomenice,Lubalesh ,Bashkia Bulqize.


  2. Marrje nenkontraktor per ndėrtimin e 5 (Pese) Qėndre Shėndetėsore tipi A1, ne fshatrat Vajkal 1 , Okshaline , Shtushaj , Topojan , Boceve ,Bashkia Bulqize.


  Dosja e aplikimi duhet te permbaje:


  1.Preventiv (E gjeni bashkangjitur kopje)
  2.Planimetri, sipas udhezimit te Ministrise se Shendetesise
  3.CV e Kompanise, me punime te ngjashme.
  4.Kopje e QKR
  5.Oferten Financiare me TVSH


  Oferta juaj duhet tė jetė nė njė zarf tė mbyllur dhe tė vulosur me mbishkrimin OFERTE PER NDERTIM QENDRE SHENDETESORE dhe duhet dėrguar nė adresėn:


  Adresa: Rruga Kavajes , rr Him Kolli (RRagami)Godina 28 ngjitur me shkollen Konferenca e Pezes, Tirana


  Afati i fundit pėr dorėzimin e ofertave ėshtė mė datėn 25.08.2022 ne oren 16.00

  Cdo oferte pas kesaj date nuk do te merret ne konsiderate.  NOTE:Bashkangjitur gjeni preventivat per te dyja modelet ju lutem plotesojeni per gjitha qenderat te ndara sipas fshatit.
  Ju lutem printojeni ,plotesojeni dhe bashkangjiteni ofertes te firmosur dhe vulosur.  Islamic Relief Albania ka zero tolerance ndaj ēdo thyerje proēedurash si:


  • Politika kunder Rryshfetit dhe Korrupsionit.
  • Kodi i Sjelljes
  • Respektimi dhe Mbrojtja e Grupeve Vulnerable (Perfitueseve) te IRA


  Pėr ēdo pyetje apo informacion shtese ju lutem mos hezitoni t’i adresoni


  nė: procurement@islamicrelief.al ose te na kontaktoni ne: Tel.: +355 677033379


  Cel. : 0677033379