Shitet pompė uji Elektrike Pentax Origjinale Italiane HP 0.5, 0.37 KW, bashkė me prestator ose RL nė gjuhėn popullore, pėr mė shumė lexoni tė dhėnat nė foto.
Nė gjendje shumė tė mirė, pompa ka qenė nė punė dhe ėshtė testuar nga specialisti punon nė rregull 100%.
Ēmimi 90.000 lekė tė vjetėra.
Faleminderit


Emaili im ėshtė: agroni5000@hotmail.com


Cel. : 0672534432