Zona/Rruga : Rexhep Shala

Jepet apartament pėr qira nė Yzberisht, afėr KMY, mbrapa Big Market. Ndodhet nė katin e 8 tė banimit, nė njė pallati tė ri, me ashensor.

Apartamenti ka sipėrfaqe 105 m2 dhe ėshtė i organizuar nė njė korridor qė bėn shpėrndarjen e ambienteve nė njė sallon bashkė me kuzhinėn, dy dhoma gjumi, njė tualet me dritare dhe njė ballkon tė madh nga i cili mund tė shikohet panorama e Tiranės.

Ėshtė i mobiluar dhe nė gjendje shumė tė mirė, me tė gjitha kushtet. Ka ndriēim natyral gjatė gjithė ditės. Ėshtė me dyer dhe dritare dopjo xham dhe i sapo lyer. Gjithashtu ka ujė 24 orė.

Apartamenti lirohet nė datėn 1 janar 2023.

Tė interesuartit mund tė kontaktojnė nė +355 6740 70444