EME ASHENSOR GROUP SH.P.K
ėshtė distributori ekskluziv i kompanisė Schindler nė territorin e Shqiperise
pėr Shitje, instalime, Mirembajtje te ashensorė, shkallėt lėvizėse dhe Tapetet Lėvizėse.

EME ASHENSOR GROUP SH.P.K kėrkon tė punėsojė:
 • Instalues mekanik per ashensore & shkalle Elektrike Schindler
 • Instalues elektrik per ashensore dhe shkalle elektrike Schindler
 • Inxhinier mekanik, te kontrolloje te gjitha makinerite ne terren para, gjate dhe pas instalimit.Te kete njohuri dhe te jete pergjegjes per sigurimin teknik
 • Mirembajtes per ashensore dhe Shkalle elektrike Schindler

Kualifikimet
 • Tė dinė tė lexojnė skemat elektrike.
 • Tė dinė tė lexojnė vizatimet mekanike.
 • Tė kenė eksperiencė pune mbi 3 vite nė fushėn e mekanikės dhe elektrikės.
 • Tė kenė licence shoferi (patentė).
 • Tė jenė tė disponueshėm pėr tė punuar nė tė gjithė territorin e Shqiperisė & Kosovės.
 • Tė jenė tė motivuar dhe tė pėrgjegjshėm gjatė orarit tė punės.
 • Tė kenė aftėsi komunikimi nė grup dhe tė mbrojnė interesat e EME.
 • Tė jenė nė moshėn 23 deri nė 45 vjec
 • Tė mbrojnė tė drejtėn intelektuale tė kompanisė.
 • Tė mbrojnė tė gjithė informacionin qė do u jepet nga kompania .

Orari i punės
 • E hėnė - E shtunė
 • 7:00 ne mengjes fillon puna.
 • 12:00 deri nė 13:00 pushimi i drekės
 • 13:00-17:30 pėrfundimi i ditės sė punės.

PAGA NETO
 • Duke filluar nga 60.000 ALL, me mundesi rritje ne varesi te ecurise profesionale te punonjesit.

KONTAKTE:
Pėr me shume info mundeni te telefononi ne numrat tane
AL: 00355 688853303
AL: 00355 672064551
ose mund tė dėrgoni CV tuaj nė adresėn e E-mailit: info@emegroup.al
+Apliko