Kompania “SALILLARI Sh.p.k”​, lider nė sektorin e ndėrtimit me mė shumė se 25 vjet pėrvojė, pėrshtatet me karakteristikat e secilit projekt pėr tė krijuar zgjidhje inxhinierike dhe inovative.
“SALILLARI Sh.p.k” aktivitetin e ndėrtimit e ka nė: Infrastrukturė, Ndėrtime Civile, Ujsjellės, Shpim tė naftės, Prodhimi i Materialeve Ndėrtimore, Punime tė tjera inxhinierike, Punime nė port detar, Aeroport, Punime Industriale dhe Ndėrtimore, Projektimi i Punimeve Civile dhe Industriale, etj..
Shėrbimet tona shtrihen nga planifikimi dhe investimi fillestar, deri nė fillimin dhe funksionimin.
“SALILLARI Sh.p.k” shpall pozicion tė lirė pune INXHINIER ELEKTRIK, Nė Zbatim Tė Projekteve

PĖRSHKRIMI I POZICIONIT TĖ PUNĖS
Inxhinieri Elektrik ėshtė pėrgjegjės pėr zbatimin e projekteve elektrike, dhe zbatimin e sistemeve/ instalimeve elektrike nė te gjitha objektet qe kompania zhvillon. Inxhinieri Elektrik menaxhon grupe pune Specialistėsh Elektrik tė pėrqendruara nė kėto objekte dhe ndihmon nė zbatimin me pėrpikmėri tė Rregullores sė Sigurimit Teknik.

DETYRAT KRYESORE:
 • Planifikon, organizon dhe mbikqyr punėn e Specialistėve Elektrik nė secilėn njėsi biznesi. Harton planin e zhvillimit dhe ėshtė pėrgjegjės pėr zbatimin e kėtij plani.
 • Ndjek ecurinė e punimeve elektrike nė faza, qė nga projekt-ideja, zbatim dhe kolaudim perfundimtar.
 • Rishikon dhe harton koston e instalimeve elektrike duke pėrgatitur preventivin total.
 • Pėrpilon dhe koordinon punėn pėr pėrgatitjen e manualeve tė mirėmbajtjes sė instalimeve elektrike.
 • Merr pjesė nė hartimin dhe zbatimin e rregullores sė sigurimit teknik nė lidhje me instalimet elektrike.
 • Promovon njė praktikė tė sigurt pune, duke minimizuar rreziqet nė tė gjitha objektet.
 • Inspekton tė gjithė punen/instalimet elektrike, duke pėrfshirė pajisjet dhe mjetet e punės dhe verifikon gjėndjen e tyre si dhe rekomandon ndryshime tė mundshme.
 • Kontrollon dhe siguron qė forca punėtore punon duke zbatuar rregulloren e sigurimit Teknik.
 • Kryen funksione tė tjera tė pėrcaktuara nga Administratori i Pėrgjithshėm.

KRITERET DHE AFTĖSITĖ KRYESORE:
 • Diplomė nė Inxhinieri Elektrike, pėrbėn pėrparėsi Liēenca Elektrike
 • Tė njohė dhe tė punojė nė programin AutoCad, Microsoft Office
 • Tė ketė mbi 5 vjet experience nė fushėn e Inxhinierisė Elektrike, si dhe tė ketė aftėsi tė shkėlqyera organizative
 • Tė zotėrojė gjuhėn angleze
 • I disponueshėm pėr tė punuar nėpėr rrethe
 • Tė zotėrojė patente klasi B.
 • Mosha e kėrkuar deri 50 vjeē.

APLIKIMI
Tė interesuarit mund tė dėrgojnė C.V. e tyre nė adresėn e-mail: hr@salillari.al ose tė kontaktojnė tek numri i telefonit: +355682055689.
* Vetėm kandidatėt e pėrzgjedhur do tė kontaktohen.
* Kompania “SALILLARI shpk” merr pėrsipėr qė tė dhėnat e kandidatėve tė trajtohen nė konfidencialitet tė plotė.
+Apliko