Zona/Rruga : liqeni i thate

Apartamenti ndodhet nė zonėn e Liqenit thate.

Informacion mbi apartamentin:
•Ndėrtim i Ri
•Kati i 3 banim
•Sipėrfaqe Neto: 70M2
•Kubaturė e Rregullt
•Orientim Perėndim
•Ndricim Natyral

Organizimi:
•Sallon i bollshėm
•Korridor shpėrndarės
•1 Dhomė gjumi
•1 Tualet me dritare
•1 Ballkon

Cilesime tė tjera:
•E mobiluar
•Kondicioner
• Lirohet ne daten 1 Korrik.

Zonė shumė e qetė dhe mjaft e preferuar pėr banim.
Per me shume informacion me kontaktoni!
mikado57844

Cel. : 069 629 7632