SHITET;
Banaku 2 m i gjatė me syprine kundėr ujit 4 cm e trashė me lartėsi 90 cm,skeleti i banakut ėshtė ēelik.
Fetatrice profesionale pėr prerjen e produkteve pėr piceri dhe fast food.
Lavapjata bashkė me strukturėn dhe aksesorėt.
Liliputi 10 litra nga marka italiane Tesy.

SHĖNIM:
Tė gjitha janė tė reja e papėrdorura pėrveē gropave tė lavapjates dhe fetatrices

Nr ce 0694001133