Vjeshtė nė Izrael dhe Jordani, 7 Ditė €949, Nisja mė 24 Nėntor.
Vizitohen: Tel Aviv, Bethlehem, Jerusalem, Nazareth, Haifa, Eilat, Aqaba, Petra, Amman.
Fjetje: 2 net nė Bethlehem, 1 natė nė Aqaba, 1 natė nė Amman, 1 natė nė Nazareth dhe 1 natė nė Tel Aviv.
Fluturimi Vajtje - Ardhje me Avion, Tiranė - Tel Aviv nėpėrmjet Stambollit,
Transfertat dhe Shėtitjet me Autobus, Mėngjeze dhe Darkat sipas programit. Shoqėrues Shqiptar dhe Guidė vendase gjatė udhėtimit.
#pushime #plazh #ture