Vjeshtė nė Izrael dhe Detin e Vdekur, 5 Ditė €699, Nisja mė 25 Nėntor.
Vizitohen: Tel Aviv, Bethlehem, Jerusalem, Nazareth, Haifa.
Fjetje: 2 Netė nė Bethlehem, 1 natė nė Nazareth dhe 1 natė nė Tel Aviv.
Fluturimi Vajtje - Ardhje me Avion, Tiranė - Tel Aviv nėpėrmjet Stambollit,
Transfertat dhe Shėtitjet me Autobus, Mėngjeze dhe Darkat sipas programit. Shoqėrues Shqiptar dhe Guidė vendase gjatė udhėtimit.
#pushime #plazh #ture
Shkruani ne inbox ose Kontaktoni: