Ngjyra.....: e bardhe

Okazion! Shes biēikletė Monter


Shes biciklete Monter ne gjendje shume te mire fizike dhe pune.
E gatshme per cdo prove.
Shitet per arsye mosperdorimi.


Kontakt: 0692111843


Cel. : 0692111843