Produkt specifik me aminoacide pėr peshėn e lartė, obezitetin ose dhjamin e lokalizuar nė zona tė veēanta.


Ėshtė njė suplement ushqimor i pasur me protenia qė e bėjnė tė pėrshtatshėm edhe pėr persona qė merren me sport.


Nuk ėshtė solucion magjik por redukton oreksin e tepruar dhe nuk lejon rritjen e pa kontrolluar tė peshės.


Nėse ndiqni dietėn e kėshilluar nga kompania ju do tė merrni tė gjitha elementėt e shėndetshme nga ushqimet pa krijuar depozitim tė dhjamit.


Konsumohet 1 bustinė nė ditė


Rezultat fantastik pėr 63 ditė


Produkt me certifikim CE


Cel. : 0694050041