MB Consulting ėshtė njė shoqėri qė ofron shėrbime konsulence financiare dhe fiskale pėr njė paketė klientėsh nė Shqipėri. Jemi nė kėrkim tė njė kandidateje tė kualifikuar pėr t’u bėrė pjesė e skuadrės sonė pėr pozicionin e punės:

KOORDINATORE ZYRE

Rreth pozicionit:
Kandidatja qė ne po kėrkojmė do tė menaxhojė fluksin e komunikimeve me njė portofol klientėsh pėr t’u siguruar qė ata tė marrin njė shėrbim cilėsor nė tė gjitha aspektet, si edhe do tė kujdeset pėr pėrmirėsimin e proceseve ndėrlidhėse tė ēdo departamenti.

Kėrkesat dhe Kualifikimet:
• Diplomė universitare, preferohet nė Shkenca Politike / Komunikim / Gjuhė tė huaja;
• Njohuri tė shkėlqyera tė gjuhės italiane dhe angleze;
• Aftėsi pėr tė punuar edhe nė mėnyrė tė pavarur, edhe si pjesė e njė ekipi me profesionistė nė tė gjitha nivelet;
• Aftėsi pėr tė pėrcaktuar pėrparėsitė, detyrat dhe pėr tė menaxhuar paqartėsitė;
• Vėmendje e spikatur ndaj detajeve dhe respektimit tė afateve;
• Do tė kenė pėrparėsi kandidatėt me 1-3 vjet pėrvojė;

Ofrojmė:
• Ambient pune dinamik.
• Mundėsi reale pėr zhvillim profesional dhe personal.
• Pagė konkurruese.

Kandidatet qė plotėsojnė kriteret e mėsipėrme mund tė dėrgojnė CV-nė e tyre nė adresėn email: hr@mbconsulting.al duke specifikuar pozicionin nė linjėn e subjektit.
+Apliko