Zona/Rruga : SunRise Residence

Jepet me Qira Penthouse 280m2 Sunrise Residence!

Ne rezidencen teper cilesore Sunrise japim me qira super penthouse.
Pozicioniohet ne katin e fundit tarrace ne perdorim vetem nga kjo prone, Siperfaqe neto 150m2 plus 135 verande.
Organizuar ne ambjent ndenjie dhe kuzhine,2 dhoma gjumi,(dhoma matrimonale me garderobe dhe tualet brenda),2 tualete dhe tarrac te personalizuar.
Ne cmim perfshihet dhe dy poste parkimi 28m2.

Property ID : bot58546

Cel. : +355699565555