Kompania "SALILLARI shpk" kėrkon tė punėsojė HIDRAULIK
  • Tė ketė eksperiencė mbi 2 vjet nė ndėrtime industriale dhe civile.
  • Tė jetė i paisur me ēertifikatė kualifikimi professional pėr hidraulik.
  • Mosha deri 45 vjeē.


Kandidatėt e interesuar mund tė dėrgojnė C.V. e tyre, nė adresėn e-mail:
hr@salillari.al, ose tė kontaktojnė pėr informacion tek numri telefonit: +355 68 20 55 689.
Ju informojmė se vetėm kandidatet e pėrzgjedhur nga C.V.-ja, do tė kontaktohen pėr intervistė.
+Apliko