Zona/Rruga : 21 Dhjetori

Garazhi ndodhet tek Kompleksi Square 21, nė zonėn e 21 Dhjetorit.

• Sipėrfaqe totale 31,3 m²
• Pozicionohet nė katin -1.

Pėr informacion mė tė detajuar dhe vizitė nė pronė mos hezitoni tė na kontaktoni!

Cel. : 0686039100