Kompania “SALILLARI Sh.p.k”, Lider nė sektorin e ndėrtimit me mė shumė se 25 vjet pėrvojė, pėrshtatet me karakteristikat e secilit projekt pėr tė krijuar zgjidhje inxhinierike dhe inovative.
“SALILLARI Sh.p.k” zhvillon aktivitetin nė: Infrastrukturė, Ndėrtime Civile, Ujsjellės, Shpim tė naftės, Prodhimi i Materialeve Ndėrtimore, Punime tė tjera inxhinierike, Punime nė port detar, Aeroport, Punime Industriale dhe Ndėrtimore, Projektimi i Punimeve Civile dhe Industriale, etj..
Shėrbimet tona shtrihen nga planifikimi dhe investimi fillestar, deri nė fillimin dhe funksionimin.
“SALILLARI Sh.p.k” shpall pozicion tė lirė pune MENAXHER CILĖSIE (QA/QC)

PĖRSHKRIMI I POZICIONIT TE PUNES DHE DETYRAT KRYESORE
Menaxheri i Cilėsisė ėshtė pėrgjegjės pėr:

 • Hartimin Monitorimin dhe Implementimin proēedurave dhe Sistemit tė Cilėsisė sė kompanisė nė terren.
 • Pėrgjegjės pėr dokumentat e QA/QC tė projektit duke pėrfshirė certifikatat, rezultatet e testit, kėrkesat e inspektimit, raportet e mospėrputhjes, udhėzimet nė vend, miratimet e materialeve dhe dokumente tė tjera tė rėndėsishme tė QA/QC.
 • Realizimin e punės nė pėrputhje tė specifikimeve kontraktore.
 • Koordinon dhe programon nė kohė testimet nė terren dhe inspektimet mbi performancėn lidhur me sigurimin & kontrollin e cilėsisė (QA/QC).
 • Dokumenton, monitoron, ndjek dhe ben koordinimin e tė gjitha raporteve tė testeve Laboratorike.
 • Marrjen pjesė nė auditin e brėndshėm dhe tė jashtėm tė kantierit.
 • Koordinimin e tė gjitha inspektimeve tė cilėsisė nėpėrmjet inspektorėve tė cilėsisė nė kantier.
 • Bėn tė mundur qė dokumentacioni i kontrollit tė cilėsisė ėshtė i bėrė gati pėr tu bashkėngjitur librezės sė masave.
 • Realizimin e instruksioneve tė cilėsisė dhe veprimet korrigjuese nė rast jo konformiteti.


KRITERET E KĖRKUARA

 • Tė ketė mbaruar Dipllomėn Master nė Fakultetin e Inxhinierisė sė Ndėrtimit, Profili Infrastrukturė ose Strukturist.
 • Tė zoterojė shumė mirė gjuhėn angleze.
 • Tė pėrdorė shumė mirė programin AutoCAD dhe paketėn M. Office.
 • Mosha e kėrkuar: deri 45 vjeē.
 • Tė ketė mbi 5 vjet experiencė si QA/QC.
 • Tė jetė i paisur me Leje Drejtimi klasi B


APLIKIMI
Tė interesuarit mund tė dėrgojnė C.V. e tyre nė adresėn e-mail: hr@salillari.al ose tė kontaktojnė tek numri i telefonit: +355682055689.
* Vetėm kandidatėt e pėrzgjedhur do tė kontaktohen.
* Kompania “SALILLARI shpk” merr pėrsipėr qė tė dhėnat e kandidatėve tė trajtohen nė konfidencialitet tė plotė.
+Apliko