Kompania “SALILLARI Sh.p.k”, Lider nė sektorin e ndėrtimit me mė shumė se 25 vjet pėrvojė, pėrshtatet me karakteristikat e secilit projekt pėr tė krijuar zgjidhje inxhinierike dhe inovative.
“SALILLARI Sh.p.k” aktivitetin e ndėrtimit e ka nė: Infrastrukturė, Ndėrtime Civile, Ujsjellės, Shpim tė naftės, Prodhimi i Materialeve Ndėrtimore, Punime tė tjera inxhinierike, Punime nė port detar, Aeroport, Punime Industriale dhe Ndėrtimore, Projektimi i Punimeve Civile dhe Industriale, etj..
Shėrbimet tona shtrihen nga planifikimi dhe investimi fillestar, deri nė fillimin dhe funksionimin.
“SALILLARI Sh.p.k” shpall pozicion tė lirė pune SPECIALIST HSE – INSPEKTOR I SIGURISĖ DHE SHĖNDETIT NĖ PUNĖ

DETYRAT KRYESORE:

 • Pėrgjegjės pėr sigurinė teknike tė objektit si dhe zbatimin e tė gjitha standardeve qė kėrkohen si nga autoritetet shtetėrore ashtu edhe ato private.
 • Pėrgatit planin e sigurisė sė objektit. Pėrcakton objektivat dhe indikatoret e projektit pėr HSE.
 • Krijon listėn standard tė aseteve qė i nevojiten kantiereve pėr realizimin e detyrave HSE dhe i vendos ato nė preventivin e projektit.
 • Standardizon proēeset dhe proēedurat e kontrolleve sipas kėrkesave tė OSHAS 18001 dhe ligjit pėr sigurimin teknik, i implementon dhe i kontrollon ato.
 • Organizon mbledhjet e sigurisė mbi problematikat e kantierit.
 • Shqyrton raportet qė i vijnė nga kantieri.
 • Inspekton proēeset dhe procedurat e punės pėr tė bėrė tė mundur njė praktikė pune tė mirė pėr Sigurinė dhe Shėndetin nė Punė.


KRITERET KRYESORE:

 • Tė ketė Diplomė tė Arsimit tė Lartė, ne Degė Inxhinierike.
 • Tė ketė mbi 5 vjet eksperiencė nė fushėn e sigurisė dhe shėndetit nė punė.
 • Tė ketė aftėsi shumė tė mirė nė programet Microsoft Office.
 • Tė ketė njohuri shumė tė mira tė gjuhės Angleze.
 • Tė ketė aftėsi tė shkėlqyera komunikuese.
 • Tė ketė punuar me projekte tė huaja brėnda apo edhe jashtė vendit.
 • Tė jetė i pajisur me ēertificatė tė Pėrgjegjėsit tė Sigurisė dhe Shėndetit nė Punė (nga kompani tė licensura).
 • Tė ketė edhe ēertifikime tė tjera pėrgjatė karrierės si punonjės HSE qė kanė lidhje me kėtė fushė
 • Tė njohė mirė legjislacionin Shqipėtar pėr sigurinė dhe shėndetin nė punė.
 • Tė ketė Leje Drejtimi tė klasit B.


APLIKIMI
Tė interesuarit mund tė dėrgojnė C.V. e tyre nė adresėn e-mail: hr@salillari.al ose tė kontaktojnė tek numri i telefonit: +355682055689.
* Vetėm kandidatėt e pėrzgjedhur do tė kontaktohen.
* Kompania “SALILLARI shpk” merr pėrsipėr qė tė dhėnat e kandidatėve tė trajtohen nė konfidencialitet tė plotė.
+Apliko