Shitet divan kend, shume cilesor.
Divani eshte ngjyre bezhe, material shume i mire si ne tapiceri ashtu dhe ne strukture.
Super i lehte per t'u montuar dhe c'montuar.
Hapet dhe behet krevat dopio. Ka dhe nje hambar spacioz per te sistemuar sende, rroba, batanije, etj, ne brendesi te divanit.
Kontaktoni per me shume info.

Cel. : 0682061628