📢Shitet!!!! OKAZION

Biciklete city gjermane >HERCULES ✨
#Trupi Alumin 7005 > size 28 (53)
#Me amortizator para me regjister
# Dinamo Shimano NEXUS ne bucele>
# Ndiēimi para Led
# Disqet > Me dopjo disk .
# Pedale alumini origjinale
# Krahet e pedaleve> SHIMANO
# Shpejtesi 3x 9
# Pjata > SHimano
# Kampanjoli> Shimano DEORE LX
# Bucela pasme >SHIMANO
# Ndryshuesit (levat)e marshave >Shimano DEORE
.#Timoni marka> HTC
# Dorezat e frenave >PROMAX .

>BICIKLETA DHE PJESET JANE NE GJENDJE PERFEKTE🌟
>Trupi i bicikletes eshte i paster
>Pa demtime.
>Pjeset SHIMANO jane origjinale ,

CMIMI ULET PAK!!!
📢 PER ME TEPER INFO
KONTAKTONI 🛒
📞📞📞📞📞📞📞

Cel. : 0672013318