Sisal ėshtė njė kompani italiane qė ka mbi 70 vjet qė ofron shėrbime pėr publikun nė sektorin e Lojėrave.
Biznesi i saj nė Itali bazohet nė njė rrjet prej mbi 40,000 pikash shitjeje dhe mbi 600,000 lojtarėsh online qė pėrdorin shėrbimet e saj nė kohė reale.
Vitet e fundit, grupi ėshtė vendosur nė njė kontekst ndėrkombėtar duke lėshuar koncesione tė reja nė Evropė, Azi dhe Afrikė.
Sisal po vazhdon tė punojė pėr tė afirmuar zgjerimin e saj nė kontekstin ndėrkombėtar dhe qė nga prilli 2019 ka qenė fillimi i zyrės sė tij HUB nė Tiranė

Kėrkesat pėr figurėn:
• Pėrvoja e mėparshme nė biznesin e brendshėm;
• Njohuri shumė tė mira tė gjuhės arabe;
• Autonomi e plotė nė pėrdorimin e PC;
• Disponueshmėri pėr tė punuar me turne


Cfarė ofrojmė:
• Mjedisi i punės ndėr mė modernet;
• Kontrata e punės sipas legjislacionit shqiptar;
• Mundėsia e rritjes profesionale;
• Pėrfitimet e biznesit.Nėse mendoni se jeni nė pėrputhje me kėrkesat tona, dėrgoni aplikimin tuaj nė: careers.albania@sisal.al ose na telefononi nė: +355694047604
Vendi i punės: Pool Tower - Rr. Dritan Hoxha (perballe Procredit Bank) Tiranė, Shqipėri.
+Apliko