Zona/Rruga : Medreseja

Shitet Biznes Rrobaqepsi Tek Medreseja (ID BSHB44)

Tek Medreseja, prane Rruges Xhanfize Keko, shitet biznes rrobaqepsi, ne katin -1, pallat i ri, me fasad xhami, buze rruge kryesore, me siperfaqe 49 m2 dhe pak verande. Biznesi eshte ne gjendje pune prej 30 vitesh me pune te ngritur dhe klientele te rregullt. Pjese e shitjes se biznesit jane 6 makina qepese, suzatore, varese rrobash, hekur industrial etj.
Shitet Biznesi 5000 euro
Ambienti me qera 500 euro

https://belarealestate.al/property/s...eja-id-bshb44/


Cel. : 0699523604