Kompania “SALILLARI Sh.p.k”, Lider nė sektorin e ndėrtimit me mė shumė se 25 vjet pėrvojė, pėrshtatet me karakteristikat e secilit projekt pėr tė krijuar zgjidhje inxhinierike dhe inovative.
“SALILLARI Sh.p.k” aktivitetin e ndėrtimit e ka nė: Infrastrukturė, Ndėrtime Civile, Ujsjellės, Shpim tė naftės, Prodhimi i Materialeve Ndėrtimore, Punime tė tjera inxhinierike, Punime nė port detar, Aeroport, Punime Industriale dhe Ndėrtimore, Projektimi i Punimeve Civile dhe Industriale, etj..
Shėrbimet tona shtrihen nga planifikimi dhe investimi fillestar, deri nė fillimin dhe funksionimin.
“SALILLARI Sh.p.k” shpall pozicion tė lirė pune ARKITEKT nė ZBATIM.

PĖRSHKRIMI I PUNĖS:
Arkitekti i zbatimit ka si detyrė kryesore organizimin dhe drejtimin e punimeve tė ndėrtimit pėr objektet civile. Ai eshte personi pėrgjegjės pėr koordinimin e punimeve tė ndryshme nė pėrputhje me projektin, specifikimet teknike, preventivin, grafikun e punimeve deri nė fazėn pėrfundimare tė dorėzimit tė objektit.

DETYRAT KRYESORE:

 • Shqyrton dhe studion projektet, specifikimet teknike, detajet dhe preventivin e objekteve qė do tė ndėrtohen.
 • Bashkepunon me stafin e inxhinierėve, kontraktorėt, dhe arkitektė tė tjerė.
 • Diskuton me klientin qėllimin e ndėrtimit dhe llojin e ndėrtimit tė kerkuar, inspekton kantierin e ndėrtimit.
 • Viziton shpesh kantierin pėr tė parė nese planet janė duke u ndjekur sic duhet.
 • Mbikqyr cilėsinė e punimeve, afatet e punimeve arkitekturore dhe materialeve.
 • Koordinon me drejtuesit e ekipeve pėr punimet e rifiniturave arkitekturore.


KRITERET E KĖRKUARA:

 • Tė ketė pėrfunduar studimet e larta: dega Arkitekturė.
 • Pėrdorim shumė i mirė i programeve ACAd, Office etj.
 • Eksperiencė pune nė menaxhimin dhe ndėrtimin e objekteve civile mbi 5 vjet.
 • Njohje shumė tė mirė tė detajeve tė ndėrtimit dhe aplikimit tė tyre.
 • Njohje shumė e mirė e gjuhės angleze.
 • I aftė tė punojė nė grup dhe aftesi shumė tė mira praktike dhe shpjeguese.
 • Aftėsi tė shkėlqyera drejtuese dhe organizative.


APLIKIMI:
Tė interesuarit mund tė dėrgojnė C.V. e tyre, nė adresėn e-mail: hr@salillari.al ose tė kontaktojnė tek numri i telefonit: +355682055689.
* Vetėm kandidatėt e pėrzgjedhur do tė kontaktohen.
* Kompania “SALILLARI shpk” merr pėrsipėr qė tė dhėnat e kandidatėve tė trajtohen nė konfidencialitet tė plotė.
+Apliko