Kompania “SALILLARI Sh.p.k”, Lider nė sektorin e ndėrtimit me mė shumė se 25 vjet pėrvojė, pėrshtatet me karakteristikat e secilit projekt pėr tė krijuar zgjidhje inxhinierike dhe inovative.
“SALILLARI Sh.p.k” zhvillon aktivitetin nė: Infrastrukturė, Ndėrtime Civile, Ujsjellės, Shpim tė naftės, Prodhimi i Materialeve Ndėrtimore, Punime tė tjera inxhinierike, Punime nė port detar, Aeroport, Punime Industriale dhe Ndėrtimore, Projektimi i Punimeve Civile dhe Industriale, etj..
Shėrbimet tona shtrihen nga planifikimi dhe investimi fillestar, deri nė fillimin dhe funksionimin.
“SALILLARI Sh.p.k” shpall pozicion tė lirė pune TEKNIK NDĖRTIMI

DETYRAT KRYESORE

  • Tė ketė njohuri shumė tė mirė nė relizimin e projekteve
  • Tė ketė aftėsi tė monitorojė ecurinė e proceseve tė punės nė kantier, duke mbajtur librezat e proēeseve tė realizuara konform projektit.
  • Tė ketė aftėsi shumė tė mira organizative, tė dijė tė koordinojė punėn, dhe tė raportojė tek bashkėpunėtoret e projektit.


KRITERET E KĖRKUARA

  • Tė ketė diplomė kualifikimi si Teknik Ndėrtimi, ose tė ketė mbaruar Fakultetin e Inxhinierisė sė Ndėrtimit (bachelor)
  • Tė jetė i aftė tė menaxhojė disa proēese njėkohėsisht.
  • Tė ketė minimalisht 5 vjet experiencė pune, kryesisht nė objekte civile dhe rrugė.


APLIKIMI
Tė interesuarit mund tė dėrgojnė C.V. e tyre nė adresėn e-mail: hr@salillari.al ose tė kontaktojnė tek numri i telefonit: +355682055689.
* Vetėm kandidatėt e pėrzgjedhur do tė kontaktohen.
* Kompania “SALILLARI shpk” merr pėrsipėr qė tė dhėnat e kandidatėve tė trajtohen nė konfidencialitet tė plotė.
+Apliko