Kompania “SALILLARI Sh.p.k”, Lider nė sektorin e ndėrtimit me mė shumė se 25 vjet pėrvojė, pėrshtatet me karakteristikat e secilit projekt pėr tė krijuar zgjidhje inxhinierike dhe inovative.
“SALILLARI Sh.p.k” zhvillon aktivitetin nė: Infrastrukturė, Ndėrtime Civile, Ujsjellės, Shpim tė naftės, Prodhimi i Materialeve Ndėrtimore, Punime tė tjera inxhinierike, Punime nė port detar, Aeroport, Punime Industriale dhe Ndėrtimore, Projektimi i Punimeve Civile dhe Industriale, etj..
Shėrbimet tona shtrihen nga planifikimi dhe investimi fillestar, deri nė fillimin dhe funksionimin.
“SALILLARI Sh.p.k” shpall pozicion tė lirė pune INXHINIER TOPOGRAF PER INFRASTUKTURE

DETYRAT KRYESORE

Qėllimi i pėrgjithshėm i kėtij pozicioni pune, ėshtė realizimi i detyrave pėr zbatimin e rilevimeve topografike speciale qė kerkojnė mjete dhe organizim tė vecantė, punime topogjeodezike nė objekte inxhinierike, punime speciale gjeodezike; rrjeta mbėshtetėse dhe qėndrueshmėri terrenesh, si dhe pėrpunime volumesh.

KRITERET E KĖRKUARA

  • Tė ketė diplomė pėr Inxhineri Ndėrtimi: Topografi
  • Tė njohė dhe tė punojė programet Topografike, AutoCad, Microsoft Office
  • Tė ketė mbi 5 vjet pėrvojė pune nė fushėn e Topografisė, Krahasim pėrpunim volumesh. Preferohet tė ketė experiencė nė pėrdorimin e Instrumentit Top Con (Trimble, Laika, etj.), Zbatimin e rrugėve, Rilevim, Projektim.
  • Tė zotėrojė gjuhėn angleze
  • Tė zotėrojė patente klasi B


APLIKIMI
Tė interesuarit mund tė dėrgojnė C.V. e tyre nė adresėn e-mail: hr@salillari.al ose tė kontaktojnė tek numri i telefonit: +355682055689.
* Vetėm kandidatėt e pėrzgjedhur do tė kontaktohen.
* Kompania “SALILLARI shpk” merr pėrsipėr qė tė dhėnat e kandidatėve tė trajtohen nė konfidencialitet tė plotė.
+Apliko