OKAZION!!!
Shitet biciklete 26 Crolan me goma Michelin Country tź reja , sherbimet te sapo bera te gjitha.
Aksesoret shtesė , zgara, stopi + drita led me rikarikim, dy zile, dhe kavo e sigurisė
Shitet per arsye mos perdorimi. Ēmimi i diskutueshem!

Adresa Tirane. Tirane +355 69 400 11 edhe whats app...
Cel. : 0694001133