Zona/Rruga : ngjitur me Martenitetin e Ri

Shitet Truall, 110 m2, me dokumenta te rregullta (Ēertifikate Pronesie), Vendodhja eshte ngjitur me Martenitetin e RI (pas shkolles Kushtrimi i Lirise). Eshte e pozicionuar ne cep dhe mund te shfrytezohet edhe vecmas per nje ndertim personal, ose dhe mund te shfrytezohet se bashku me fqinjet e tjere rreth e rrotull per ndertim.
Nese dikujt i intereson, mund te behet dhe me shkembim me nje apartament ne Tirane, 1 dhome e 1 guzhine.

Cel. : 0693367995