Kompania “SALILLARI shpk” kėrkon tė punėsojė MENAXHER REZIDENCE

DETYRAT DHE KRITERET:

  • Tė menaxhojė mirmbajtjen e pallatit (ashensor, pastrim, ndricim, etj.).
  • Tė menaxhojė parkingun.
  • Tė menaxhojė dhe zbatojė rregulloren e vendosur pėr mirmbajtjen e pallatit.


  • Tė ketė mbi 2 vjet eksperiencė tė mėparshme nė kėtė pozicion.
  • Mosha nga 40-50 vjec.
  • Tė jetė i komunikueshėm me banorėt.
  • Tė jetė i arsimuar.
  • Tė ketė leje drejtimi klasi B.


APLIKIMI:
Tė interesuarit mund tė dėrgojnė C.V. e tyre, nė adresėn e-mail: hr@salillari.al ose tė kontaktojnė tek numri i telefonit: +355682055689.
* Vetėm kandidatėt e pėrzgjedhur do tė kontaktohen.
* Kompania “SALILLARI shpk” merr pėrsipėr qė tė dhėnat e kandidatėve tė trajtohen nė konfidencialitet tė plotė.

+Apliko