Kėrkoj njė zonjė pėr tė pastruar zyrėn. Zyra ėshtė e hapur 8:30 - 17:00 nga e hėna nė tė premten.
Tė jetė e shkathėt dhe e komunikueshme.
Kėrkohet pėr njė herė nė dy javė, 3 orė. Paga pėr 3 orė ėshtė 1000 lekė. (10 mijė lekė tė vjetra) dhe pagesa jepet nė pėrfundim tė orarit tė punės,

Zyra ndodhet tek ish Ekspozita (Bulevardi Gjergj Fishta) ngjitur me dyqanin Berlin Tex.

Kush ėshtė e interesuar tė kontaktoj tek ky numėr: 0693766733