Zona/Rruga : Astir

Shitet Biznesi Berberhane Ne Astir (ID BSHB40) Tirane


Ne Astir, Prane 2-Palmave, shitet biznes Berberhane, me siperfaqe 40 m2, buze rruge, kati 0, pallat i ri, ne gjendje pune dhe klientele te rregullt prej 5 vitesh, me xhiro ditore te kenaqshme, 1 kondicioner, parket, spote ndricimi, tavane te varura, fasade xhami, 2 poltrone (mundesi per te vendosur edhe tjeter), ambient pritje per klientet. Dyqani organizohet nga nje ambjent OPEN SPACE dhe tualeti.
SHITET BIZNESI JO PRONA 4400 Euro
JEPET ME QERA DYQANI 250 euro

https://belarealestate.al/property/s...bshb40-tirane/Cel. : 0699523604