Kompania “SALILLARI Sh.p.k”, Lider nė sektorin e ndėrtimit me mė shumė se 25 vjet pėrvojė, pėrshtatet me karakteristikat e secilit projekt pėr tė krijuar zgjidhje inxhinierike dhe inovative.
“SALILLARI Sh.p.k” aktivitetin e ndėrtimit e ka nė: Infrastrukturė, Ndėrtime Civile, Ujsjellės, Shpim tė naftės, Prodhimi i Materialeve Ndėrtimore, Punime tė tjera inxhinierike, Punime nė port detar, Aeroport, Punime Industriale dhe Ndėrtimore, Projektimi i Punimeve Civile dhe Industriale, etj..
Shėrbimet tona shtrihen nga planifikimi dhe investimi fillestar, deri nė fillimin dhe funksionimin.
“SALILLARI Sh.p.k” shpall pozicion tė lirė pune INXHINIER/E PROKURIMESH

DETYRAT KRYESORE

 • Pėrgatit kėrkesėn pėr ofertė nė bazė tė nevojave tė tenderit.
 • Pėrgatit analizėn pėrmbledhėse tė ofertave tė marra dhe kontrollon nėse ofertat pėrkatėse janė nė pėrputhje me kėrkesat e projektit dhe specifikimeve teknike tė tenderit
 • Zhvillon dhe implementon politikat dhe procedurat e prokurimit.
 • Pėrgatit dokumentat pėr tenderat apo mėnyrat e tjera qė do tė kontaktojė me furnitorėt potenciale.
 • Pėrgatit dhe ruan dosjen e dokumentacionit tė prokurimit.
 • Bashkėpunon ngushtė me Departamentin Juridik, nė lidhje me tenderat dhe prokurimet.
 • Plotėson dhe mirėmban dokumentat e nevojshem teknike, tė kompanisė, pėr pjesėmarrjen nė tendera.
 • Bashkėpunon me inxhinierėt e kompanisė pėr ploteėimin e kėrkesave specifike pėr tu plotėsuar nė tender.
 • Harton dhe modifikon dokumentat teknike tė kėrkuar nė tender si:
  • Metodologjine e punimeve.
  • Grafikun e punimeve.
  • Planin e menxhimit tė sigurisėnė kantier (HSE Plan) nė bashkėpunim me departamentin e HSE tė kompanisė.
  • Planin e monitorimit dhe kontrollit tė cilėsisė (QA/QC Plan).
  • Planin e monitorimit dhe ndikimit nė mjedis (ESHS Plan) nė bashkėpunim me Inxhinierėt e mjedisit tė kompanisė.

 • Pėrzgjedh kontratat e ngjashme tė cilat janė ekzekutuar nga kompania dhe kontrollon pėrputhshmėrinė e tyre me tenderat pėrkates
 • Analizon dhe zbėrthen volumet e kėrkuara si kėrkesa specifike nė tendera referuar kontratave te ngjashme.KRITERET E KERKUARA

 • Tė ketė Diplomė Master nė Fakultetin e Inxhinierisė sė Ndėrtimit (Ndėrtim, Hidro, Infrastukturė).
 • Eksperiencė pune mbi 5 vjet nė prokurime.
 • Aftesi shumė tė mira organizative, komunikuese dhe negociuese.
 • Tė jetė pėrdorues i avancuar i programeve komputerike si Paketa OFFICE, Autocad, etj.
 • Tė ketė njohuri shumė tė mira tė gjuhės angleze.Njohja e gjuhes Italiane ėshtė plus.
 • Tė njohė mire Dokumentacionin Teknik tė tenderimit, si: Grafik punimesh, Metodologji punimesh, HSE plan, QA/ QC plan
 • Tė jetė e paisur me Leje Drejtimi, Klasi B.


APLIKIMI
Tė interesuarit mund tė dėrgojnė C.V. e tyre nė adresėn e-mail: hr@salillari.al ose tė kontaktojnė tek numri i telefonit: +355682055689.
* Vetėm kandidatėt e pėrzgjedhur do tė kontaktohen.
* Kompania “SALILLARI shpk” merr pėrsipėr qė tė dhėnat e kandidatėve tė trajtohen nė konfidencialitet tė plotė.

+Apliko