Zona/Rruga : LONG HILL RESIDENCE

Qera, Apartament 3+1+2 Poste parkimi, Long Hill , Tirane

Informacion mbi apartamentin:
▪︎ Hipoteke
▪︎ Siperfaqe 175 m2
▪︎ Orientimi Lindje
▪︎ 2 Poste parkimi

Organizimi:
▪︎ Korridor shperndares
▪︎ 1 Ambient ndenie dhe kuzhine bashke
▪︎ 3 Dhoma gjumi
▪︎ 3 Tualete
▪︎ 3 Dhoma garderobe
▪︎ 1 Verande e mbyllur me oxhak 25m2
▪︎ Siperfaqe neto e apartamentit 150m2

Specifikime te tjera:
▪︎ Mobilim totalisht i ri
▪︎ Internet
▪︎ Parket AC5
▪︎Kondicioner inverter Daikin ne ē'do ambient
▪︎ Kuzhine inkaso
▪︎ TV 50''FHD
▪︎ Elektroshtepiaket inkaso (te reja)
▪︎ Tualetet inkaso
▪︎ Ndricim led
▪︎ Mure te patinuara
▪︎ Dritaret dopio xham me gaz agron
▪︎ Grila elektrike

Apartamenti ndodhet ne zone rezidenciale shume te qete dhe siguri 24 H. Ne cmim perfshihem dhe 2 poste parkimi.
Per te vizituar pronen kontaktoni.

Cel. : +355699565555