Ngjyra.....: e bardhe

Shitet biciklete TOTEM 24 Citybike.

Ngjyre e bardhe.
Me 5 marshe.
Me dopio kosh, njeri prej te cileve i levizehem prej kashte.
Shume e lehte, komode dhe simpatike ;)

Perdorur vetem 1 vit nga blerja.

Cel. : 069 7000 714