Zona/Rruga : Rezidenca Kodra e Diellit 2

DUPLEXI i Sapo Listuar, ėshtė i pozicionuar nė njė zonė Elitare, tek Rezidenca Kodra e Diellit 2.
Rezidenca Kodra e Diellit është investimi më i mirë për të ardhmen e fëmijëve dhe për një jetesë të shëndetshme.
Ndėr Ndërtimet më cilësore në Tiranë, në ajër të pastër, qetësi, gjelbërim, parqe, larmi shërbimesh si dhe siguri absolute .
•KATI I 1 BANIM
•SIPĖRFAQE: 145m2
• Verandė
• Ballkon

Organizimi:
• Salloni i Bollshėm
• Ambjenti i Gatimit
• 2 dhoma gjumi
• 2 Tualete
• 1 Depo

Investimi:
• Mobilim I Ri
• I shtruar me Parket
• Sistem Kondicionim

Pėr njė Vizitė nė Pronė na Kontaktoni!

Cel. : 0699565555