Shiten 2 cop kolltuqe treshe me veshje kamosh, konstruksion metalik, ngjyre kafe e pjekur e erret, materiale mjaft cilesore, gjeresi 100 cm dhe gjatesi 234 cm, ne gjendje mjaft te mire, me nje krah rrotullues qe mund te perdoret si jatek, teper komod dhe te rehatshem. Cmimi i kolltoqeve te rinj 150 000 leke (te reja), cmim shitje 63 000 leke (te reja) i diskutuar. Kolltuqet ndodhen ne nje vile tek Medreseja. Cel 0672883682

Cel. : 0672883682