Kompania “SALILLARI Sh.p.k”, Lider nė sektorin e ndėrtimit me mė shumė se 25 vjet pėrvojė, pėrshtatet me karakteristikat e secilit projekt pėr tė krijuar zgjidhje inxhinierike dhe inovative.
“SALILLARI Sh.p.k” aktivitetin e ndėrtimit e ka nė: Infrastrukturė, Ndėrtime Civile, Ujsjellės, Shpim tė naftės, Prodhimi i Materialeve Ndėrtimore, Punime tė tjera inxhinierike, Punime nė port detar, Aeroport, Punime Industriale dhe Ndėrtimore, Projektimi i Punimeve Civile dhe Industriale, etj..
Shėrbimet tona shtrihen nga planifikimi dhe investimi fillestar, deri nė fillimin dhe funksionimin.
“SALILLARI Sh.p.k” shpall pozicion tė lirė pune SENIOR ARCHITECT.

PĖRSHKRIMI I PUNĖS:
ARKITEKTI projekton objektet civile, industriale, turistike etj nė varėsi tė projektit qė do ti ngarkohet nga eprori. Gjithashtu, ndjek nė mėnyrė periodike punimet e ndėrtimit nė terren me qėllim kontrollin e cilėsisė sė ndėrtimit dhe zbatimin e projektit nė pėrputhje me standardet e kėrkuara.

DETYRAT KRYESORE:
  • Analizon detyrėn e projektimit dhe projekton objektet civile, industriale, turistike etj., nė varėsi tė projektit qė do tė angazhohet, duke prodhuar tė gjitha vizatimet e nevojshme qė pėrmban projekti arkitektonik i zbatimit.
  • Pėr projektet ku nuk ėshtė projektues i veprės, bėn verejtjet pėrkatėse dhe jep zgjidhje aty ku sheh parregullsi dhe problematika nė projekt duke detajuar, projektuar ose modifikuar pjesė tė ndryshme tė projektit.
  • Verifikon zbatimin nė terren tė objektit nė pėrputhje me detajet, specifikimet dhe standardet e projektit tė miratuar.
  • Pėrpilon raporte mbi mėnyrėn e vendosjes sė materialeve nė objekt dhe njofton eprorėt nėse konstaton mospėrputhje.

KRITERET:
  • Tė ketė pėrfunduar studimet e larta, Dega Arkitekturė.
  • Tė ketė aftėsi shumė tė mira projektuese, duke filluar nga koncepti deri tek detajet e zbatimit.
  • Tė zotėrojė shumė mirė programet: Revit, AutoCad, Adobe Photoshop, program modelimi dhe renderizimi 3D
  • Tė ketė mbi 5 vjet eksperiencė punė
  • Tė ketė njohuri shumė tė mira tė gjuhės angleze.
  • Tė ketė vullnet pėr tė mesuar dhe rritur profesionalisht. Tė jetė proaktiv, fleksibėl, dhe i aftė pėr tė punuar nė grup.

APLIKIMI:
Tė interesuarit mund tė dėrgojnė C.V. e tyre, shoqėruar me Portfolio (max 10 projekte) nė adresėn e-mail: hr@salillari.al ose tė kontaktojnė tek numri i telefonit: +355682055689.
* Vetėm kandidatėt e pėrzgjedhur do tė kontaktohen.
* Kompania “SALILLARI shpk” merr pėrsipėr qė tė dhėnat e kandidatėve tė trajtohen nė konfidencialitet tė plotė.
+Apliko