Kompania “SALILLARI Sh.p.k” Lider nė sektorin e ndėrtimit me mė shumė se 25 vjet pėrvojė. pėrshtatet me karakteristikat e secilit projekt pėr tė krijuar zgjidhje inxhinierike dhe inovative.
“SALILLARI Sh.p.k” aktivitetin e ndėrtimit e ka nė: Infrastrukturė, Ndėrtime Civile, Ujsjellės, Shpim tė naftės, Prodhimi i Materialeve Ndėrtimore, Punime tė tjera inxhinierike, Punime nė port detar, Aeroport, Punime Industriale dhe Ndėrtimore, Projektimi i Punimeve Civile dhe Industriale, etj..
Shėrbimet tona shtrihen nga planifikimi dhe investimi fillestar, deri nė fillimin dhe funksionimin.
“SALILLARI Sh.p.k” shpall pozicion tė lirė pune INXHINIER GJEOLOG.

Pėrshkrimi i punės:
Inxhinieri Gjeolog zbaton projektin qė do ti ngarkohet nga eprori me pėrpikmėri maksimale nė pėrputhje me rregulloren e sigurimit teknik, procedurat e punės dhe legjislacioni nė fuqi.

Detyrat kryesore:

  • Kryen punet me lėndė plasėse me urdhėr pune tė lėshuar nga Drejtuesi Teknik.
  • Kryen punime me lėndėt plasėse nė pėrputhje me pasaportėn teknike ose projektin teknik tė shpim-plasjes dhe rregulloren e Sigurimit Teknik.
  • Drejton veprimtarinė e punimeve kapitale nėntokėsore pėr infrastrukturėn rrugore, si dhe objekte tė tjera me karakter civil.


Kriteret:

  • Tė ketė pėrfunduar Fakultetin Inxhinieri Gjeologjike dhe Miniera.
  • Tė ketė eksperiencė pune tė paktėn 10 vite.
  • Tė zotėrojė Leje Profesionale ne fushen e veprimtarise minerare, shfrytėzim dhe pėrpunim mineralesh.
  • Tė ketė eksperiencė nė plasje.
  • Tė ketė njohje tė shkėlqyera organizative, duke pėrfshire aftėsi pėr tė planifikuar punėn dhe vendosur prioritete
  • Aftėsi pėr tė koordinuar punėn, projektet pėrkatėse dhe ruajtjen e konfidencialitetit.
  • Aftėsi pėr tė punuar nė grup dhe pėr tė marrė iniciativė.


Aplikimi:
Tė interesuarit mund tė dėrgojnė C.V. e tyre nė adresėn e-mail: hr@salillari.al ose tė kontaktojnė tek numri i telefonit: +355682055689.
* Vetėm kandidatėt e pėrzgjedhur do tė kontaktohen.
* Kompania “SALILLARI shpk” merr pėrsipėr qė tė dhėnat e kandidatėve tė trajtohen nė konfidencialitet tė plotė.
+Apliko