Shes kondicioner portativ Fuego. Ka ngrohje, ftohje dhe njė vend pėr tė futur akull e cila e bėnė dhomėn akoma mė tė freskėt.
Paisja nuk ka asnjė difekt apo gėrvishe Ėshtė pothuajse i pa pėrdorur.

Tė interesuarit mund tė mė kontaktojnė nė numrin: 0693766733