Kompania Master IT e fokusuar nė ofrimin e produkteve dhe shėrbimeve software pėr tė ndihmuar nė rritjen e biznesit pėrmes zgjidhjeve inovative si ERP - Zgjidhje per menaxhim Biznesi,
POS - Program per Pika Shitje, Zgjidhje Software te Personalizuara, si dhe ofrimin e shėrbimeve IT, konsulecė biznesi, web & design etc..
ėshtė nė kėrkim tė njė kandidati pėr pozicionin "Programues Python" pėr ofrimin e produkteve dhe shėrbimeve palėve tė treta.

Detyrat kryesore:

  • Diplomuar nė Shkenca Kompjuterike ose pėrvojė ekuivalente
  • Shume e preferueshme qe kandidati te njohe mire sisteme ERP
  • Njohuri te mira rreth Linux, Windows
  • Gadishmeri per te punuar ne shumėllojshmėri projektesh (Desktop, Web, Mobile) dhe gjuhėt e programimit (JavaScript, C #, Java, Python, etj.) Sipas nevojės.

Ofrohet:
  • Pagese shume e mire
  • Kontrate sipas legjislacionit shqipetar.
  • Festa zyrtare pushim
  • Ofrohet pune nga e hena ne te premte nga ora 09:00-17.30
  • Ambjent shume i mire dhe i qete

Te gjithe kandidatet e interesuar mund te aplikojne per pozicionin duke derguar CV-ne e tyre me foto ne adresen : Info@master.al
Ju njoftojme se vetem kandidatet e pranuar do te kontaktohen per nje interviste prane zyrave tona!

+Apliko