kliko

kliko
Bconnect-jobs

 1. Standart Tirane, ofroj vend pune Java Developer


  Service Factory Solutions ėshtė njė kompani qė operon prej mė shumė se 6 vitesh nė tregun shqiptar, nė sektorin e shėrbimeve IT.
  Aftėsitė funksionale, teknologjike dhe proceseve tė fituara nė kėto 6 vite eksperiencė shprehen pėrmes ofertave nė linjave specifike:
  konsultimi, integrimi i softuerit, produktet, shėrbimet e aplikacioneve dhe kontraktimi i jashtėm,
  sipas njė modeli biznesi qė synon zbatimin e zgjidhjeve inovative pėr mbėshtetjen e klientit nė arritjen e objektivat e tyre tė rritjes.

  Service Factory Solutions falė njė rrjeti tė pasur partneriteti i jep njė konkurrencė mė tė madhe propozimit dhe gjeneron njė ofertė IT shumė tė integruar dhe tė specializuar.

  Po kėrkojmė Zhvillues Java (Java Developer)

  Pėrshkrimi i rolit
  • Kandidati Ideal duhet tė ketė tė paktėn 2 vjet pėrvojė nė zhvillimin e aplikacioneve Java;
  • Njohuri tė shkėlqyera nė: Spring Boot, Angular, JPA, JEE;

  Aftėsitė dhe njohuritė
  • Njohja e modelit MicroServices plotėson profilin;
  • Njohuri tė RDBMS (Oracle, DB2, MySQL, PostgreSQL) dhe NoSQL DB (Mongo DB);
  • Mjetet e shpėrndarjes sė vazhdueshme si Jenkins ose Gitlab-CI;

  Karakteristikat personale
  • Aftėsi pėr tė punuar nė grup dhe nė mėnyrė tė pavarur;
  • Aftėsi tė shkėlqyera ndėrpersonale;

  Titujt preferencialė
  • Diplomė Bachelor nė Informatikė / Shkenca Kompjuterike ose fusha tė ngjashme;
  • Njohuri tė mira tė gjuhės italiane dhe angleze tė shkruar dhe tė folur;Dėrgoni CV hr@servicefactory-al.com
  Vetėm kandidatėt e pėrzgjedhur nė listėn e ngushtė do tė kontaktohen pėr intervistė.
  +Apliko