Ofrohet vend pune Estetiste per Thonjte!

Kerkohet nje vajze e cila ka eksperience ne fushen e estetikes, kryesisht ne kryerjen e Manikyr dhe Pedikyr.

Te interesuarat te shkruajne vetem ne Whatsapp ne numrin: 00355696180299