⭐️Ndertim websitesh ne WordPress/Joomla/Drupal/Shopify ⚡️ Responsive web design ⚡️ SEO ⚡️Homepage⭐️


Keni nevojė pėr njė faqe interneti tė veēantė qė jo vetėm tė mbėshtesė nė mėnyrė aktive biznesin ose hobi tuaj, por edhe ta veēojė atė nga konkurrenca?

Ne krijojmė njė faqe interneti tė jashtėzakonshme pėr ju qė pritet mirė nga klientėt dhe pėrdoruesit tuaj.
Sigurisht, ne pėrdorim si CMS Wordpress ashtu edhe Elementor si ndėrtues faqesh, nė mėnyrė qė trajtimi i mėvonshėm tė jetė sa mė i lehtė pėr ju ose njė zhvillues tjetėr ueb.

Ti merr:

✅ Krijimi i plotė i faqes sė internetit duke pėrfshirė deri nė 20 nėnfaqe
✅ Dizajn i pėrgjegjshėm nė internet pėr desktop, tablet dhe telefon celular
✅ Pėrputhshmėri me tė gjithė shfletuesit e zakonshėm
✅ Njė sistem i menaxhimit tė pėrmbajtjes
✅ Instalimi dhe konfigurimi i WP
✅ Baza e tė dhėnave MySQL PHP
✅ Optimizimi i shpejtėsisė me optimizim tė shpejtėsisė sė verifikueshme
✅ Dizajn dhe funksionalitet me cilėsi tė lartė
✅ Tema ose shabllon moderne dhe e shpejtė
✅Formulari i kontaktit
✅ Shfaqja e buletinit
✅ vulė nė pėrputhje me GDPR
✅ Mbrojtja e tė dhėnave GDPR
Deklaratė ✅ Njoftim pėr cookie GDPR
✅ Zgjedhje e pėrshtatshme e fotografive falas pėr tė gjitha faqet
✅ SEO premium nė faqe pėr renditje mė tė mira tė Google
✅ Instalimi i shtojcave (deri nė 20)
✅ Ngarkimi dhe integrimi nė host
✅ Paketa e zgjeruar SEO me tė paktėn 80% GARANCI (shih pamjen e ekranit)
✅ Udhėzimet e Google Maps
✅ Lidhja me deri nė pesė llogari tė mediave sociale pėrmes ikonave
✅ Sigurimi me certifikatė SSL
✅ Zgjerimi i faqes ėshtė i mundur nė ēdo kohė
✅ Zgjedhja e mbi 1000 temave/ shablloneve/ dizenjove
✅ Mundėsia e zgjerimit tė dyqanit
✅ Faqet e uljes duke pėrfshirė p.sh. pėr SEA ose SMA

tė pėrfshira edhe nė kėtė paketė:
⚠️ Rezultati i SEO GARANTON qė tė paktėn 80% nė mjetin SEO Seobility
⚠️ GARANCI e shpejtėsisė: tė paktėn 80% desktop; tė paktėn 60% celular
⚠️ Tekste SEO nga redaktorė tė specializuar nė internet me kohė tė plotė
⚠️ Foto nga fotografė profesionistė pėrfshirė.*

Kushtet paraprake:

Hosti/serveri juaj ėshtė testuar nga ne dhe plotėson kėrkesat minimale pėr optimizimin e mėsipėrm tė motorit tė kėrkimit (SEO) dhe shpejtėsinė (faqen e shpejtėsisė).
Nėse nuk e plotėson kėtė kėrkesė, mund tė kaloni te serverėt tanė tė menaxhuar nė ēdo kohė.
Serverėt tanė janė tė vendosur nė Itali dhe janė plotėsisht tė certifikuar (GDPR etj.).

Nėse nuk keni njė host, tekst, logo, etj., nuk ėshtė problem.
Ne mund tė ofrojmė dhe ofrojmė gjithēka (nė tė vėrtetė GJITHĒKA)!

Le tė diskutojmė detaje tė mėtejshme pėr projektin tuaj tė internetit nė njė konsultim falas dhe jo tė detyrueshėm.
ergald.kola@gmail.com