Krevat portativ per femije. Marka Prenatal. Shume pak i perdorur. Me palosje dhe canten origjinale per levizje. Brenda cmimit merrni dhe dyshek, jorgan, jastik dhe set carcafesh, te gjitha shume pak te perdorura.

Cel. : 0692325649