E2 Partners Group Albania, nė emėr tė klientit tė saj ėshtė duke rekrutuar kandidatė nė pozicionin Shef Prodhimi (shtypshkronjė).

DETYRAT DHE PĖRGJEGJĖSITĖ:
  • Ėshtė pėrgjegjės pėr prodhimin sipas praktikės standarde tė operimit, duke pėrmbushur standardin e cilėsisė dhe objektivat e prodhimit
  • Tė ketė njohuri pėr materialet tė cilat shėrbejnė pėr procesin e prodhimit, mjetet, pajisjet, makineritė dhe proceset e pėrdorura nė prodhim
  • Analizon udhėheqjen pėr funksionimin e suksesshėm tė fabrikės duke pėrfshirė: prodhimin, kontrollin e cilėsisė, mirėmbajtjen dhe monitorimin e pajisjeve
  • Tė jetė i pėrgjegjshėm pėr tė punuar me efikasitetin mė tė lartė tė mundshėm, pėr t’iu shmangur gabimeve nė prodhim, si dhe tė kujdeset qė kėrkesat e prodhimit tė plotėsohen nė kohė
  • Jep udhėzime dhe mban pėrgjegjėsi nė punėtoret e repartit dhe pėr punėn qė duhet tė kryhet brenda orarit tė punės
  • Identifikon mangėsitė nė prodhim dhe parashtron kėrkesat pėr pėrmirėsimet e nevojshme
  • Pėrgatitja e raporteve te ndryshme tė mbarėvajtjes sė punėve
  • Detyra tė tjera tė kėrkuara nga menaxhmenti.

Jeni tė lutur tė dėrgoni aplikimin tuaj nė adresėn e-mail: jobs@e2partners.
Aplikimi juaj duhet tė pėrmbajė njė CV tė pėrditėsuar dhe njė letėr motivimi pėr pozicionin pėrkatės.
Ju do tė kontaktoheni nga ekipi E2 Partners nėse jeni pėrzgjedhur pėr tė vijuar me proēesin e intervistave.

Nė bazė tė ligjit Pėr mbrojtjen e tė Dhėnave Nr. 9887, datė 10.03.2008, dhe rekomandimeve nga Institucioni i Komisionerit Pėr Mbrojtjen e tė Dhėnave, ju bėjmė me dije se tek ne CV-ja juaj ėshtė e sigurt dhe trajtohet nė konfidencialitet tė plotė.