⛷Ski ne Mavrove-Struge 13€/P

📌Data:29, 30 Janar

Cmimi: 13€/personi.

🚍Nisje nga Tirana, Durresi, Elbasani dhe Pogradeci.

✅Te perfshira ne cmim:
1-Transporti vajtje-ardhje.
2-Guida (shoqeruesi i grupit).
3-Foto me aparat profesional.
4-Lojera dhe dhurata gjate udhetimit.

↪PROGRAMI:

🔹️Nisja ne mengjes nga Tirana ne oren 7:00 te karburant Gazheli prane Zogut te Zi.
🔹️Ndalese gjate rruges per kafen e mengjesit.
🔹️Me pas vazhdojme rrugen drejt doganes se Qafe Thanes.
🔹️Pas procedurave doganore vazhdojme rrugen drejt Mavroves.
🔹️Pasi arrijme ne Mavrove kohe e lire per te shijuar boren, per ski⛷.
🔹️Dreka konsumohet ne restorantet prane pistes ose mund ta merrni me vete.
🔹️Pas Mavroves do kemi nje ndalese te shkurter ne Struge.
🔹️Me pas behemi gati per tu nisur drejt Tiranes pas nje super eksperience.
🔹️Kthimi ne Tirane rreth ores 21:00.

➡️Cfare duhet te keni me vete:
1-Karte ID ose Pasaporte.
2-Rroba te trasha te pershtatshme.
3-Certifikat Vaksinimi ose Tamponin.

⚠️Rezervimi mbyllet ne momentin qe kryhet pagesa.

⛔Nuk mbajme pergjegjesi per kthimet ne dogane per shkak te mungeses se dokumentacionit ose espulseve.
Femijet nen 18 te pa shoqeruar nga te 2 prinderit duhet te kene prokure.⚠️

Per rezervime kontaktoni:
Instagram: @bodinitravel
Facebook: Bodini Travel
📞0682008811


Adresa: Rruga Mine Peza, afer Kafe FloraCel. : 0682008811