Shėn Valentini nė Cappadocia, 4 Ditė €339, Nisja mė 11 Shkurt
Vizitohet: Cappadocia dhe Stamboll.
Ēmimi pėrfshin:
- Fluturimi me avion: Tiranė - Kayseri - Tiranė, nėpėrmjet Stambollit. Vajtje heret nė mėngjes - Kthimi vonė nė mbrėmje. 4 Ditė tė plota.
- Fjetje: 3 Net nė Cappadocia, Hotel 5*.
- Mėngjese dhe Darka nė Hotel sipas programit.
- Transfertat dhe Shėtitjet me Autobus.
- Bagazh dore dhe Valixhe
- Shoqėrues Shqiptar gjatė udhėtimit.

Nė pagesė pėrfshihen:
- Fluturimi me avion vajtje – ardhje, Tiranė Stamboll - Kayseri -Stamboll - Tiranė.
- Akomodimi nė Hotel Dinler 5* nė Cappadocia.- Mėngjeset dhe darkat sipas programit.
- Transfertat dhe Shėtitjet me autobus
- Shoqėrues shqiptar pėr tė gjithė ditėt e udhetimit

Nė pagesė nuk pėrfshihen:
- Gjithshka qė nuk ėshtė pėrmendur nė kėtė Program
- Siguracioni nė Udhėtim
- Pijet gjatė Vakteve
- Hyrjet nė Monumente dhe Muzeume

Shetitje me balone (160 € Total )

❗Nuk mbajmė asnjė pergjegjėsi nė rast se nuk ju lejohet tė udhėtoni pėr arsye te ndryshme, si ekspuls, mosplotėsimin e kushteve anti covid ose nėse pashaporta juaj ėshtė nėn 150 ditė e vlefshme❗

Per rezervime kontaktoni:
Instagram: @bodinitravel
Facebook: Bodini Travel
📞0682008811

Adresa: Rruga Mine Peza, afer Kafe Flora


Cel. : 0682008811