Pranverė nė Paris, 4 Ditė €369, Nisja mė 11 Mars, 1 Prill.
Vizitohen: Paris.

Fjetje 3 nete nė Paris.
Hoteli: Ibis Paris Porte d'Italie.
Mėngjeset nė Hotel.

Fluturimi Direkt me avion Tiranė - Paris - Tiranė.
Transfertat dhe Shėtitjet, Shoqėrues Shqiptar gjatė udhėtimit.

❗Lejohen tė udhėtojnė personat e vaksinuar me 2 dozat e vaksinės sė miratuar nga EMA❗

Per rezervime kontaktoni:
Instagram: @bodinitravel
Facebook: Bodini Travel
📞0682008811

Adresa: Rruga Mine Peza, afer Kafe Flora

Cel. : 0682008811