E2 Partners Albania, nė emėr tė klientit tė saj, aktualisht ėshtė duke rekrutuar njė Specialist Finance.


Pėrgjegjėsitė kryesore:

 • Interpretimi i tė dhėnave, analizimi i rezultateve duke pėrdorur teknikat statistikore dhe sigurimi i raporteve tė vazhdueshme.
 • Zhvillimi dhe zbatimi i bazave tė tė dhėnave, sistemeve tė mbledhjes sė tė dhėnave, analizimit tė tė dhėnave dhe strategjive tė tjera qė optimizojnė efikasitetin dhe cilėsinė statistikore
 • Kryen tė gjitha kontrollet dhe rishikimet e nevojshme tė raporteve pėr tė siguruar nivelin mė tė lartė tė saktėsisė
 • Mirėmban dhe koordinon bazėn e tė dhėnave duke futur, verifikuar dhe mbėshtetur tė dhėnat
 • Krijon raporte javore, mujore dhe tremujore dhe raporte sipas kėrkesės

Kėrkesat minimale:

 • Diplomė universitare nė Financė, Shkenca Kompjuterike, Informatikė Ekonomike, ose degė tė ngjashme
 • Eksperiencė pune tė paktėn 2 vite nė njė profil tė ngjashėm ėshtė e preferueshme
 • Komunikim superior, analitik, vlerėsues dhe aftėsi pėr zgjidhjen e problemeve
 • Aftėsi tė forta organizative dhe vėmendje ndaj detajeve
 • Aftėsia pėr tė punuar nėn presion duke ruajtur njė shkallė tė lartė tė saktėsisė sė tė dhėnave
 • Pjekuria, profesionalizmi dhe niveli i lartė i diskrecionit
 • Punonjės i pavarur dhe analitik me aftėsi pėr tė kryer kėrkime, analiza tė tė dhėnave dhe zgjidhjen e problemeve komplekse
 • Aftėsi shumė tė mira pėr pėrpilimin dhe pėrgatitjen e analizave dhe raporteve tė ndryshme
 • Aftėsi tė shkėlqyera teknike nė programet statistikore (Excel dhe Power Pivot, SPSS, SAS, etj)
 • Aftėsi shumė tė mira nė gjuhėn angleze

Jeni tė lutur tė dėrgoni aplikimin tuaj nė adresėn e-mail: jobs@e2partners.info
Aplikimi juaj duhet tė pėrmbajė njė CV tė pėrditėsuar dhe njė letėr motivimi pėr pozicionin pėrkatės.
Ju do tė kontaktoheni nga ekipi E2 Partners nėse jeni pėrzgjedhur pėr tė vijuar me proēesin e intervistave.

Nė bazė tė ligjit Pėr mbrojtjen e tė Dhėnave Nr. 9887, datė 10.03.2008, dhe rekomandimeve nga Institucioni i Komisionerit Pėr Mbrojtjen e tė Dhėnave, ju bėjmė me dije se tek ne CV-ja juaj ėshtė e sigurt dhe trajtohet nė konfidencialitet tė plotė

+Apliko